Ballina Etiketimet Zgjedhjet e parakohshme parlamentare në 15

Etiketim: zgjedhjet e parakohshme parlamentare në 15

Janë numëruar mbi 99% të votave, ja sa vota dhe sa...

Në faqen zyrtare të Komisionit Shtetëror Zgjedhor (KSHZ) në Maqedoninë e Veriut janë publikuar të dhënat me rezultatet e para për zgjedhjet e parakohshme...

Lajmet e fundit