Ballina Etiketimet Zgjedhjet presidenciale ne amerike

Etiketim: zgjedhjet presidenciale ne amerike

Numërohen rreth 41 milionë vota në SHBA, Hillary Clinton edhe mund...

Hillary Clinton ka në plan që të rrisë taksat për të pasurit, kurse Donald Trump kërkon t’i ulë. Ky është ndryshimi më i madh...

“Trumpi një kukull e Putinit, kandidati më i rrezikshëm në histori”

"Trumpi një kukull e Putinit, kandidati më i rrezikshëm në histori" Hillary Clinton akuzoi dje në mbrëmje rivalin e saj republikanin Donald Trump, si njeriun...

Ja kush e fitoi debatin e fundit presidencial në përballjen më...

Debati i tretë dhe i fundit mes kandidatëve presidencialë, Hillary Clinton dhe Donald Trump u mbajt në Las Vegas dhe përfshiu tema mbi  gjykatën...

Lajmet e fundit