Ballina Etiketimet Zonat zgjedhore ne maqedoni

Etiketim: zonat zgjedhore ne maqedoni

Balancimi i njësive zgjedhore, formohet grup pune në Kuvend

Shefat e grupeve parlamentare të katër partive kryesore dhe tre nënkryetarët e Kuvendit kanë formuar një grup pune për të gjetur zgjidhje për balancimin...

Lajmet e fundit