Ballina Etiketimet Zv/kryeminister

Etiketim: zv/kryeminister

Thaçi: Unë Zv/Kryeministër, do ta bashkoj Likovën dhe Kumanovën

Partia Demokratike Shqiptare në kuadër tëfushatës parazgjedhore, tubimin e fundit e ka mbajtur në Kumanovë. Lideri i kësaj partie, Menduh Thaçi, u premtoi kumanovarëve...