Ballina Etiketimet Zyrtarisht

Etiketim: zyrtarisht

Ekskluzive: Arrihet marrëveshja mes BDI dhe VMRO!

BDI dhe VMRO-DPMNE janë marrë vesh për pikat kryesore të marrëveshje për koalicion të ri dhe kjo marrëveshje pritet të shpallet së shpejti. Nga burime...

CIA zyrtarisht: Rusia punoi në zgjedhjen e Trumpit president, republikanët tash...

E përditshmja Washington Post raporton se Agjencia Amerikane e Inteligjencës-CIA ka përfunduar hetimet rreth dyshimeve se Rusia ka punuar në zgjedhjen e Donald Trumpit...

Lajmet e fundit