Taravari: I kemi 80 deputetë për ndryshimet kushtetuese

Arben Taravari ka bërë të ditur se i kanë numrat, saktësisht 80 deputetë për të bërë ndryshimet kushtetuese, pasi tha nuk besoj që ka ndonjë deputet shqiptar që nuk voton , ndërkohë bëri të ditur se Hristijan Mickoski u ka treguar vizionin e tij, përcjell TV21.

“E mira është që i kemi numrat 80, kjo është më e mira e kësaj situate. Nuk besoj që ka shqiptar që nuk e voton dhe unë konsideroj që jemi 80 e shumë më shumë”, tha Taravari në DailyClick në TV21.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu