Taravari: Ja si e njoh Ziadin Selën

Lideri i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari i është kundërpërgjigjur, Ziadin Selës, i cili një intervistë hodhi kritika të ashpra ndaj tij.

“Selën e njoh si ish-bashkëpunëtor të ngushtë timin për 9 vjet në opozitë dhe aktualisht si bashkëpunëtor të ngushtë të Ali Ahmetit dhe Menduh Thaçit…”, u shpreh Taravari. (INA)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu