Të gjithë pyesin a e mori banesën e premtuar nga ‘Big Brother Vip’? Befason Arjola Demiri dhe tregon çfarë po ndodh: I bëj thirrje

Aktorja shqiptare Arjola Demiri pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, BigBrother Vip ka rrëfyer jetën e saj pas daljes.

Ajo tha sot në “Wake Up” se njerëzit kanë shumë interes për shtëpinë që iu dhurua, por kjo gjë tashmë i është kthyer ne bezdisje.

“Nuk thonë mirëmëngjesi, mirëmbrëma. E more shtëpinë? Mu shndërrua në problem dhe bezdisje. I bëj thirrje Kodrës së Diellit ta bëjë shtëpinë time të parën.” tha ajo.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu