Te Lazio apo Napoli: Ku do të shkojë Shaqiri?

Jo vetëm Lazio, por edhe Napoli ka hyrë në garë për Xherdan Shaqirin.

Mediat në Spanjë dhe Sky Sports UK sugjerojnë se e ardhmja e anësorit mund të vendoset brenda kësaj jave.

Pas interesimit të Lazios në garë ka hyrë edhe Napoli.

Shaqiri ka kontratë me Liverpoolin deri në qershor të vitit 2022 dhe ai mund të shitet për rreth 15 milionë euro.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu