Të ndarë prej një viti, Alfio i befason të gjithë me veprimin e fundit ndaj Fatmës

Prej disa ditësh, dyshja e njohur, Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani, janë në qendër të mediave rozë. Gjithçka nisi pasi kuzhinieri pranoi divorcin, duke thënë se kanë një vit që janë të ndarë.

Mirëpo, pavarësisht se çfarë ka ndodhur, duket se ish-çifti i ruan ende raportet e mira.

Së fundmi, moderatorja ka postuar në Instagramin e saj një video të bukur të djalit dhe vëmendjen më të madhe e ka tërhequr komenti i Alfios. Ai ka komentuar disa emoji duke qeshur dhe një zemër blu.

Kujtojmë që dyshja kanë qenë sëbashku prej disa vitesh dhe vazhdimisht kanë ndarë për publikun detaje nga lidhja e tyre, që nga njohja në televizion deri te bekimi me djalin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu