Të veshur si femra, Stresi dhe Getinjo kthehen në “drag queens”, rrjeti “shpërthen” në të qeshura (VIDEO)

Big Brother VIP Kosova, ka sfiduar dy reperët, Getinjon dhe Stresin, ashtu si nuk do na kishte shkuar mendja ndonjëhere që do i shihnim.

Ata do të duhej të visheshin si “Drag Queen”, në të kundërtën nuk do të kishin buxhet për banorët.

Të dy kanë pranuar sfidën, por ishte Stresi, ai i cili kishte shumë vështirësi dhe shpërthej edhe në lot, para se të pranonte. Ata kanë vendosur grim dhe janë duke qëndruar ashtu brenda shtëpisë.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu