Tërmet në Kosovë, ja epiqendra dhe sa rihter

Një tërmet është ndjerë në orët e vona të mbrëmjes të së dielës në Kosovë.

Tërmeti thuhet se ka pasur epiqendrën në Maqedoninë e Veriut.

Shkalla e tërmetit ka qenë 3.3 Rihter.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu