U hoq nga ‘Big Brother’, Kejvina bën veprimin që nuk pritej ndaj Luizit

Si asnjëherë më parë, në spektaklin e të marës në “Big Brother VIP” u mor vendimi për përjashtimin e Kevina Kthellës. Ky vendim u mor pas s huplakës që modelja i dha Luiz Ejllit mbrëmjen e të shtunës gjatë Prime.

Por, pas daljes nga nga “Big Brother Vip”, Kejvina ka bërë një gjest ndaj Luizit që e ka habitur publikun. Modelja e ka bërë “follow” këngëtarin në Instagram.

Medonim se ata nuk do pajtoheshin ku rrë, por ndoshta Kejvina e ka kuptuar se aty brenda ishte një lojë nervash dhe se ajo mund të jetë shtyrë nga dikush tjetër aty brenda për ta bërë atë veprim.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu