U prek nga komenti i Julit për vajin bëri namin, Sindi nis me batutat: Jam ekstra e virgjër

Sindi u rikthye mbrëmjen e kaluar në emision një javë pasi u pezullua për shkak të debatit që pati me Julin dhe Mevlanin. I gjithë debati nisi pas një komenti nga Juli i cili e krahasoi Sindin me vajin e Borshit, por kjo gjë nuk i pëlqeu aspak kësaj të fundit e cila debatoi me tone të ashpra dhe u largua nga emisioni. Mbrëmjen e kaluar gjërat u sqaruan dhe Sindi i kërkoi falje Julit, produksionit dhe djemve të programit.

Pas transmetimit të emisionit, Sindi iu përgjigj pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram, ku sigurisht i kanë përmendur edhe batutën e vajit ekstra të virgjër të Borshit, prej të cilës nisi gjithçka. Një nga ndjekësit i shkruajti Sindit “Ckemi virgjëreshë” dhe kjo vendosi të lërë pas gjithçka, duke ia kthyer thjesht me një batutë.

“Heyyy jam ekstra e virgjër, vaj Borshi.. po më ofendon tani.” u përgjigj Sindi duke qeshur.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu