U rikthye në Festivalin e Këngës pas 25 vitesh, reagon për herë të parë Elsa Lila

Mbrëmjen e djeshme, këngëtarja e njohur, Elsa Lila u rikthye, pas 25 vitesh në Festivalin e RTSH-së. Ajo mori pjesë me këngën e titulluar “Evita”, dedikuar vajzës së saj.

Elsa emocionoi të gjithë publikun në Pallatin e Kongreseve, të cilën e duartrokitën pafund.

Pak minuta më parë, këngëtarja ka ndarë në Instagram disa foto nga performance dhe i falenderon spektatorët për emocionet.

Falemnderit te gjitheve per emocionin dhe dashurine qe po me jepni!Kjo eshte dhurata me bukur ❤️! Shihemi sonte ne Naten e trete”, ka shkruar Lila krahas imazheve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elsa Lila (@elsalilaofficial)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu