U surprizuan të gjithë, Adisi i tregon sekretin publikisht Fifit

Fifi është një ndër këngëtaret më aktive të skenës shqiptare. Ajo publikon herë pas here këngë dhe videoklipe të reja. Këtë herë, Fifi i ka surprizuar të gjithë dhe lajmin e zbuloi partneri i saj, Adisi. Ky i fundit ka ndarë një fotografi në Instagram, ku këngëtarja shfaqet duke punuar në studio.

Ndërkohë, Fifi nuk ka treguar asgjë më herët, duke i befasuar të gjithë.

Nuk e dimë se si e ka pritur këtë foto të publikuar nga partneri i saj. Megjithatë, neve nuk na mbetet veçse të presim derisa të publikohet kënga.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu