U tha që do martohej, “Azra” e serialit turk, jep lajmin e papritur (FOTO)

“Azra”, nuk po martohet, sipas aktores, unaza që ajo e mban nuk ka asnjë domethënie, shkruan Billbordi.

Alina Boz, aktorja e njohur e serialit “Mos ma lësho dorën” është pjesë e pandashme e mediave roze në Turqi. Së fundmi, për të është shkruar shumë se ajo këtë vit do të martohet me partnerin e saj, Mithat Can Ozer.

Gjtihçka filloi nga momenti kur aktorja filloi ta mbante një unazë në gishtin e fejesës.

Mirëpo, “Azra” të gjitha këto i ka mohuar ajo ka thënë se lajmet rreth martesës nuk janë aspak të vërteta dhe gjithashtu unaza që ajo po mban, është thjesht një unazë pa ndonjë domethënie të veçantë.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu