“Unë di shumë gjëra”, u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale, rikthehet këngëtarja e njohur shqiptare dhe i fut të gjithë në dyshime: E vërteta flet një ditë

Muajin e kaluar me anë të disa postimeve në Instagram, këngëtarja Morena Taraku deklaroi se do shkëputet për pak kohë nga rrjetet sociale, për t’u fokusuar në qetësinë e saj shpirtërore dhe për t’iu përkushtuar vetes dhe familjes.

Mirëpo pak ditë pas këtij vendimi Morena është rikthyer për të zbuluar se momentalisht është shumë e lënduar. Ajo lë të kuptohet se dikush e ka zhgënjyer, por pa përmendur emra.

“Unë di shumë gjëra po jo aq sa Zoti. Ai i di shumë gjëra dhe unë besoj në të. Nuk ma do zemra të lëndoj askënd e aq më pak ato që hëngrën bukë me mua në të njëjtën sofër edhe pse ata e bën…Unë besoj se e vërteta flet vet një ditë, pa e njollosur askënd nga goja ime. Dhe prapë po e përsëris Zoti i di të gjitha”, shkruan Morena.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu