Valon Berisha në një lidhje me Kidën? Flet vetë futbollisti

Në një emision para disa kohësh futbollisti Valon Berisha kishte shprehur hapur pëlqimin për artisten Kida.

Ndërsa në media dhe rrjete sociale spekulohej për një lidhje në mes dyshes.

Së fundmi në “Prive” futbollisti tregoi për raportin që ka me artisten.

“Si këngëtare, ia dëgjoj këngët, edhe e dua. Por, najsen më shumë jo”, tha Berisha.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu