Vendi sekret në avion ku flenë stjuardesat (VIDEO)

Gjatë udhëtimeve me avionë jemi mësuar që t’i shohim në këmbë stjuardesat për të plotësuar çdo kërkesë tonën. Por, përveç se punonjëse të përkushtuara ato janë në radhë të parë qënië njerëzore që kanë nevojë të flenë dhe shplodhen.

Kompanitë e prodhimit të avionëve kanë gjetur një zgjidhje të veçantë për krevatët e tyre duke i vendosur në një vend “sekret”, menjëherë pas derës së parë të avionit. Vendi është disi i padukshëm dhe mund të futesh aty përmes një dere të vogël dhe disa shkallëve. Për më tepër, ndiqni videon e mëposhtme.

VIDEO

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zach Griff (@_zachgriff)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu