Vijon puna pa u ndalur në rrugën e Arbrit, shikoni pamjet e super projektit të shfaqur nga Kryeministri (VIDEO)

Edi Rama vazhdon të postojë projektet e rëndësishme për infrastrukturën e vendit dhe së fundmi ka shfaqur një video të re.

Bëhet fjalë për rrugën e Arbrit, që sipas Ramës është gati në përfundim.

“Vijon pa u ndalur puna drejt përfundimit të RRUGËS SË ARBËRIT

Po punohet për shtresat asfaltike dhe hapjen e Tunelit të Murrizit

#SkaKohëPërPushim”, shkruan Rama.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu