Vjen në jetë vajza e Kiarës dhe Luizit, ja si e quajtën vogëlushen (FOTO)

Kiara dhe Luizi kanë shkuar me urgjencë spital si shkak i një viroze dhe shpërndanë një video duke thënë se Kiara ishte mirë dhe se bebushja skishte ardhur akoma.

Por siç duket disa orë më pas bebushja ka ardhur në jetë dhe mami Kiara kishte shpërndarë foton me dorën e saj në Instagram.

Luna Mari Ejlli ishte emri që çifti vendosën ti jepnin vajzës.InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu