Vjosa Osmani më e lumtur se kurrë, këndon së bashku me vajzat e saj (VIDEO)

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani është nënë e dy vajzave binjake. Osmani ndau një video në rrjetin social Twitter ku shihet me vajzat e saj duke kënduar këngën “Dhurata” të Miriam Canit dhe Alban Skenderajt.

Madje ajo thotë se vajzat e saj janë motivimi i saj i përditshëm, dhe e bëjnë të besojë që ajo mund të bëjë cdo gjë.

Këndimin e tyre ia dedikoi të gjithë fëmijëve që po i frymëzojnë prindërit e tyre që të jenë të guximshëm dhë të mos heqin dorë kurrë.

VIDEO:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu