VLEN hapi shtabin zgjedhor në Reçice të Vogël, Durmishi: Fitorja në Reçicë do të jetë e thellë

Koalicioni VLEN vazhdon fuqishëm në përgatitjet për zgjedhjet Presidenciale dhe Parlamentare. Sonte në Reçicë të Vogël e kanë hapur shtabin zgjedhor duke u përgatitur fuqishëm për fushatën Presidenciale, këtë e ka bërë të ditur Besar Durmishi përmes një statusi në Facebook.

“VLEN-i nga Reçica filloi aktivitetet për fushatën presidenciale. Hapja e shtabit në mënyre masovike dhe me vrull fitues dëshmon se fitorja do jetë e thellë në Reçicë të Vogël!”, ka shkruar Durmishi.

Tashmë është bërë e njohur situata që po e ndjek VLEN-in në çdo hapje shtabi, ata shëndërrohen në tubime ngase simpatizantët dhe qytetarët që po i bashkohen këtij koalicioni janë në numër shumë të madh.Hapja e shtabit në mënyre masovike dhe me vrull fitues dëshmon se fitorja do jetë e thellë në Reçicë të Vogël!


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu