Yll e bukur, zbulohet më në fund gruaja “misterioze” e Gold Ag (FOTO)

Lajmi i befasishëm i Gold Ag se është martuar papritur bëri bujë në media. Reperi ndau lajmin e gëzueshëm shoqëruar me foto nga ceremonia, por nga gruaja zbuloi vetm dorën e saj që mbante unazën dhe asgjë më shumë.

Indeksonline ka siguruar një fotografi të gruas së reperit, e cila sipas burimeve është nga qyteti i Gjilanit.

Partneria e Gold Ag duket yll e bukur me tipare të errta dhe flokë të zeza.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu