Zbuloni një truk të thjeshtë se si të hiqni me lehtësi thjerrëzat e kontaktit (VIDEO)

Një përdoruese e TikTok-ut ka ndarë një video se si të hiqni thjerrëzat e kontaktit pa qenë e nevojshme të prekni sytë me gisht

Shumë e thjeshtë i nxori thjerrëzat për disa sekonda.

Përdoruesja e TikTok-ut, Lalaleluu, tregon në video se heq thjerrëzat pa prekur sytë e saj, dhe thekson se është e rëndësishme të shikohet anash dhe jo lart.

Në video, ajo tregoi se nuk duhet të shikojmë lart, por anash, transmeton Telegrafi.

– Shikoni anash dhe përpëlitni sytë. Thjerrëza do të bjerë vetë – thotë ajo.

Videoja kënaqi njerëzit në rrjet dhe mori shumë komente pozitive.

– Më në fund, nuk shqetësohem të heq më thjerrëzat. Faleminderit! – është një nga komentet e shumta.

Videoja mblodhi afër 3.6 milion shikime, shkruan The Sun.

Video:

@lalaleluuReply to @sofs.psyche Hope this tutorial was understandable 🥸♬ original sound – Lala


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu