Zgjohet shumë herët, “Big Brother VIP Kosova” nis zbulimin e banorëve

Reality show i njohur, Big Brother VIP Kosova pritet të fillojë shumë shpejt. Mirëpo, duket se disa surpriza kanë filluar të zbulohen dita-ditës. Pak minuta më parë, është publikuar një enigmë rreth banorit të parë të shtëpisë së famshme.

Çka po më frikëson brenda shtëpisë së BB VIP Kosova është se zgjohem ‘jerëm’ dhe zgjohem shumë herët”, thuhet në Instagramin e Big Brother VIP Kosova.

Ndërkohë, komentet kanë qenë të shumta, duke aluduar emra nga më të ndryshëm.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu