Zonja Fazilet në një gjendje aspak të mirë, shikoni si ka përfunduar (FOTO)

Nazan Kesal është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke. Ajo luajti në shumë role mirëpo, ai që e bëri shumë të njohur në publik është roli i ‘Faziletës’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell Billbordi.

‘Fazilet’ është shumë e përfolur edhe tash pas mbarimit të serialit.

Mirëpo, ajo duket se tani është një grua e moshuar dhe e mbuluar një flokët e thinjura.

FOTO:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu