Ndodh befasi, Milanit i ofrohet ylli i Aresanlit

Mediat Britanike kanë raportuar se skuadrës së Milanit i është ofruar nënshkrimi me mesfushorin e Arsenal Jack Wilshere.

Ky do të ishte një transferim pa kosto pasi Arsenali ka hequr dorë nga mesfushori ku e ka çuar sezonin e kaluar në huazim tek Bournemouth, dhe verën e ardhshme i përfundon kontrata.

Mbetet të shihet nëse Milan do ta merr parasysh dëshirën e lojtarit për të luajtur në ‘San Siro’. /ORAinfo

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here