Neymar nuk përmbahet, shpërthen në lot (VIDEO)

Ashtu siç dhe në çdo ndeshje tjeter te kesaj fundjave dhe ne ndeshjen mes PSG-s dhe Touluse u mbajt 1 minute heshtje ne nder te viktimave te sulmit terrorist pak dite me pare ne Barcelone.

Ajo qe ra ne sy eshte se gjate momentit te heshtjes Neymar ”shperthen” ne lot , pasi dhe pse la Barcen per PSG-n dihet lidhja e ngushte qe sulmuesi brazilian ka me kete qytet dhe kjo ka bere qe ai mos tu permbahet dot lotëve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here