“2 gisht mjaltë” ja disa nga skenat më komike të filmit të Elvanës dhe Ermalit (VIDEO)

Historia e një çifti shqiptar që mundohet të realizojë një muaj mjalti në Karaibe, por një gabim në blerjen e biletave i bën ata që të enden rrugëve të jugut të Shqipërisë duke përjetuar peripeci nga më të ndryshmet duke i bërë ata të mendojnë edhe ndarjen, gjë që edhe erdhi, transmeton Lajme.al

Ky film u prit me shumë entuziazëm nga shumica që i simpatizon personazhet e kastit. Per momentin filmi jepet ne kinema dhe ka thyer rekordet e shikueshmërisë, me pas do të shfaqet edhe ne kanalin e YouTube.

Më poshtë mund të ndiqni disa video me skenat më komike dhe më të pëlqeyra të filmit:

 

View this post on Instagram

 

Got me dead 😂

A post shared by – e l v a n a – (@proudelvana) on

 

View this post on Instagram

 

Nga është dalja…. #2gishtmjaltë #ermalmamaqi #elvanagjata #family #likeforfollow #albania

A post shared by Film.al🔵 (@film.al) on

 

View this post on Instagram

 

Ndarja e qiftit! #2gishtmjaltë #elvanagjata #ermalmamaqi #likeforfollow #albania

A post shared by Film.al🔵 (@film.al) on

 

View this post on Instagram

 

#2gishtmjaltë Kur të arrijmë 2000 follow do postojmë pjesë tjera! #likeforlikes #elvanagjata

A post shared by Film.al🔵 (@film.al) on

 

View this post on Instagram

 

#2gishtmjaltë

A post shared by elsa&ana (@elsaana72) on

 

View this post on Instagram

Oh no 😂😂😂 @elvanagjataaaa 💞💜 #elvanagjata ‘ #elvanez ‘ #2gishtmjaltë

A post shared by Elvana Gjata fanpage (@elvanaclips) on

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here