4 llojet e kapeleve që ju duhen të jeni “IN” këtë verë

Dëshironi të rinovoni pamjet tuaja të zakonshme verore? Një kapelë është një mënyrë shumë e thjeshtë për të shtuar diçka që do ta bëjë çdo pamje më interesante, pa rrezikun e mbinxehjes.

Kjo është arsyeja pse ne kemi gjetur katër kapele verore që duhet t’i keni për t’i shtuar sa më shpejt garderobës tuaj dhe një stil të vjetër shkollor që është më mirë ta lini mënjanë për këtë verë.

Kapelë si kovë

Stil kalorësi

Kopshtari

Kauboj prej kashte

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu