A e ka të ndaluar Santiana me hy në klubin ku punon Buci, ai befason me përgjigjen

Yll Dervishi (Buci) u eleminua 10 ditë më parë nga Big Brother VIP Kosova 2. Ai ishte një nga konkurrentët që deri tani ishte konsideruar si një nga personazhet më të fortë në lojë.

Së fundmi, Ylli ka folur për eksperiencën brenda shtëpisë së famshme dhe banorët aty.

Ndër të tjera, Buci u pyet se a do të ketë raport jashtë shtëpisë me Santiana Malokun, banorën që ai ishte shumë i afërt gjatë qëndrimit në BBVK.

“Si ka me qenë jashtë raporti me Santinanën, a ki me pi një kafe me të“, e pyeti gazetari.

“Nuk e besoj, unë ka me i prit mirë nëse vinë në Zonë, jashtë është një botë tjetër, brenda një botë tjetër, unë e kam jetën tem, ajo të saj“, tha Ylli.

“A e ka të ndalune me hy në Zone Club“, e pyeti gazetari.

“Jo, por nëse është Verona sigurim po“, u shpreh duke qeshur Buci për Prive./Insajderi/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu