A e njihni personazhin në foto? Sot e adhurojnë të gjithë

Djali që shihni në foto është një nga artistët më të pëlqyer shqiptarë. Alban Skënderaj është bërë nostalgjik dhe ka ndarë me ndjekësit këtë imazh kur ka qenë më i ri. “Lëri ëndrrat të jenë krahët e tua”, ka shkruar këngëtari krahas fotografisë.

Ndërkohë, kujtojmë që Albani ka qenë shumë aktiv së fundmi me projekte muzikore.

Projekti më i fundit mban titullin “Dalëngadalë”, dedikuar gruas së tij, Miriam Cani ndërsa dy javë më parë solli dhe këngën me titull “Isabel”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu