A i kanë prishur marrëdhëniet me Arbana Osmanin? Luiz Ejlli flet për herë të parë (VIDEO)

Luiz Ejlli duke folur nga Shkodër i pyetur për marrëdhënien e shumë diskutuar me Arban Osmanin pranoi se ka një krisje mes tyre.

“Ajo është atje unë jam këtu”, u shpreh Luizi ndërsa se çfarë krisje ka me Arbanën këtë duhet ta mësojmë në majin e vitit të ardhshëm.

E vërteta është se pak kohë më parë Luizi hoqi nga follow në Instagram Arbanën pasi ajo dhe producenti Eduart Grishaj që është edhe partneri i saj nuk ishin dakord që Ejlli të jetë opinionist në “Big Brother Vip Albania” në edicionin e ardhshëm.

Video:

@eida190 Krisja me Arbanen… #luizejlli #nekuadertedashurise #trending #foryou #goviral #arbanaosmani ♬ original sound – Eida19.Ro


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu