A po ndahen Afrona dhe Blero?

Tashmë është e sigurt se Blero dhe Afrona po përjetojnë një krizë në lidhjen e tyre, e cila nuk dihet nëse është përfundimtare.

Lajmi se çifti i njohur i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të shumë komentuar tashmë ka pushtuar mediat rozë, shkruan GazetaExpress.

Afrona ka fshirë të gjitha fotografitë së bashku me Bleron në Instagram duke na dhënë vulën se ky lajm është shumë i vërtetë.

Por, ndryshe nga bukuroshja, Blero ende mban fotot me të në profilin e tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu