‘A thu ka me xhelozu’, Fifi e kënaqur me punën e grimerës, shfaqet në këtë gjendje

Filloreta Raçi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo me publikimin e këngëve të saj shumë të bukura, ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish. Tani, muaj më parë ajo konfirmoi se është në lidhje dashurie me biznesmenin, Adis Patushin.

Çifti duken më të lumtur se kurrë, pasi shpesh po shihen në publik në krah të njëri-tjetrit. Fifi gjithmonë ka qenë një artiste me një stil interesant, ndërsa se fundmi ka publikuar foto sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe me shumë shije, Fifi po mahnitë me pamjen. ‘A thu ka me xhelozu’, ka qenë përshkrimi që Fifi ju ka bërë fotografive.

Adisi do të ‘shkrihet’ kur ta sheh të dashurën e tij në këtë gjendje.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu