Abdulla Osmani: Dilni votoni sa më masovikisht për Tetovën dhe të ardhmen e rinisë (VIDEO)

Kandidati për kryesues këshilli nga Aleanca për Shqiptarët Abdulla Osmani ka bërë thirrje që të dalin sa më masovikisht të votojnë tetovarët pasi vendosin për të ardhmen e qytetit dhe rinisë, raporton TS.

“Urojë që kjo ditë të kalojë në frymë demokratike, ju bëjë apel qytetarëve të dalin që të votojnë masovikisht, të vendosin për të ardhmen e qytetit tonë dhe për të ardhmen e rinisë” u shpreh Osmani.

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu