Afrim Gashi injoron opozitën maqedonase: Qeveria do të vazhdojë deri më 2024, cdo gjë funksionon normalisht

Kryetari i Partisë Alternativa, Afrim Gashi, përmes një postimi në “Facebook”, ka hedhur poshtë zërat se ka një përçarje duke theksuar se shumica parlamentarë është stabël dhe funksionon normalisht, shkruan news33.tv

Gashi duke injoruar thirrjet e opozitës shkruan se qeveria do të vazhdojë deri më 2022, atëhere dhe kur përfundon mandati.

“Shumica parlamentare është stabile dhe funksionon normalisht. Përkundër thirrjeve të pazëshme të opozitës maqedonase, kjo qeveri vazhdon deri më 2024.”, shkruan ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu