Aksident tragjik në Venecia, ndërrojnë jetë dy të rinj shqiptarë

Një aksident tragjik ka ndodhur në Portogruaro të provincës së Venecias. Pak pas mesnate, mjeti “BMË Seria 3” me të cilin udhëtonin 3 të rinj ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar e shkatërruar në një kanal. Si pasojë e ngjarjes, 3 të rinjtë kanë humbur jetën, teksa mësohet se në mesin e viktimave janë dy djem shqiptarë.

Egli Gjeci 26 vjeç dhe Altin Hoti 22 vjeç, me origjinë shqiptare, të dy banues në Concordia Sagittaria janë dy nga tre viktimat e aksidentit fatal. E dhimbshme është edhe fakti se Altini nga Kosova, në majin e këtij viti humbi vëllain e tij, Admirin, 19 vjeç, i cili vdiq në një aksident rrugor në po të njëjtin vend.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu