Alarmi zjarri dhe evakuimi në “East Gate”, merr flakë një qebaptore

Mëngjesin e sotëm në qendrën tregtare East Gate në Shkup ka rënë zjarr. Sipas informacioneve jozyrtare, një sistem ventilimi ka marrë flakë në një nga restorantet.

Shërbimi zjarrfikës bën me dije se në terren janë dërguar 3 mjete të cilat kanë ndërhyrë menjëherë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu