Alba habit me qëndrimin pasi u rikthye në Big Brother Vip Kosova

Alba Vukaj është kthyer në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova diten e djeshme.

Bashkë me Bleron, Mirdonin e Ardin do qëndrojnë 24 orë brenda për tu bërë shoqëri finalistëve.

Por, Alba po befason em qëndrimin e saj në shtëpi këtë herë.

Ajo dje është parë duke qëndruar e duke i dëgjuar banorët duke biseduar pa u përfshirë shumë dhe duke qëndruar në distancë./InfoKosova/

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu