Alfred Cako: A e dini se kush do të jetë superfuqi botërore pas rënies së Amerikës dhe përse? (VIDEO)

Konspiracionisti i njohur shqiptar Alfred Cako në një video të shpërndarë në rrjetin social Facebook ka treguar se kush sipas tij do bëhet superfuqi pas rënies së Amerikës, përcjell InfoShqip.

Cako thotë se superfuqia pas rënies së Shteteve të Bashkuara do jetë Kina e cila do jetë lokomotiva e botës.

Në vazhdim video e Cakos:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu