Allegri merr drejtimin e Manchester United?

Massimiliano Allegri pritet të marrë drejtimin e Man United raportojnë mediat angleze.

Ole Gunnar Solskjaer është në prag shkarkimi pas rezultateve të dobëta, dhe kjo mund të bëjë që italiani t’i rikthehet punës teksa është pa skuadër që prej majit 2019.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu