Ana Kauri merr këtë vendim pas daljes nga “Përputhen”

Pas daljes nga “Përputhen” Ana Kauri merr këtë vendim. Menjëherë pas largimit nga “Përputhen” ajo ka vendosur t’i kushtojë edhe më shumë rendësi vetës. Ana Kauri ka zbuluar se ka kryer një ndërhyrje estetike pak ditë pas daljes nga programi.

Përmes një storie të publikuar ku shihet me fasho, Ana ka treguar se ka kryer një operacion në hundën e saj. Ana ka treguar se e ka bërë ndërhyrjen dy ditë më parë dhe se nuk ka pasur shumë dhimbje.

Nuk kam as 2 ditë që e kam bërë, por dhimbje nuk kam pasur fare vetëm siklet natën e parë pasi isha me tampona”, ka treguar ish-protagonisjta e emisionit. Ndryshe, Ana Kauri u largua nga programi të dielën e kaluar në “Përputhen Prime”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu