Anglia publikon listën për ndeshjen ndaj Kosovës (FOTO)

Trajneri i kombëtares së Anglisë, Garet Sauthgejt, ka publikuar ditën e sotme, listën e lojtarëve të grumbulluar për dy ndeshjet me Malin e Zi dhe Kosovën, të vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020.

Anglia nuk e ka siguruar matematikisht kualifikimin në Europian dhe kështu ka grumbulluar shumë yje për këto sfida.

Kejn, Sanço, Sterling, Maguajër, Hudson-Odoi, Rashford, Tripier, Çamberlejn, janë disa nga yjet që Sauthgejt ka zgjedhur të marrë me vete për këto ndeshje, jo shumë të vështira në letër.

Më poshtë keni dhe listën e plotë.

Foto:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu