Apasiev: 300 milionë euro në vit për anëtarësim në NATO dhe më pas asgjë për kopshtet dhe klinikat

Deputeti dhe lideri i së majtës, Dimitar Apasiev, pyet në Facebook se pse nuk ka para për kopshte dhe klinika, por ka para për anëtarësim në NATO, që na kushton 300 milionë euro në vit, transmeton InfoShqip.

300 milionë euro në vit për NATO-n!

Dhe pastaj nuk kishte asgjë për kopshte, zjarrfikëse dhe ambulanca… Epo, asgjë. Çfarë është e çuditshme këtu!?

#Natofundamentalizëm”, ka shkruar Apasiev në Facebook./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu