Apple ka kohë që po punon në iPhone 13 dhe ai mund të vjen me disa ndryshme

Ndërsa iPhone 12 përfundon nën pemën e Krishtlindjes, Apple ka kohë që po punon për pasardhësin e tij. Edhe pse erdhi me shume entuziasëm iPhone 12 ka ende shumë hapësirë ​​për përmirësim në një detaj. Ne po flasim për të ashtuquajturën vrimë, prerjen e ekranit të zi në të cilën janë vendosur kamera dhe sensorët FaceID.

Përkundër pritjeve, kur iPhone 12 u ridizenjua, ai mbeti aq i madh sa paraardhësi i tij. Kjo më në fund mund të ndryshojë me iPhone 13.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu