Arsim Sinani: Opozita shqiptare të jetë e vëmendshme në veprimet e veta, mos ti jep LEN-it autogol

Profesori universitar dhe analisti politik, Arsim Sinani përmes një porosie ka bërë të ditur se në zgjedhjet e radhës çdo reciklim i figurave të njejta do ta mbajë në pushtet BDI-në.

“Dallimin në zgjedhjet parlamentare në Maqedoni Veriore do ta bëjnë emrat dhe besueshmëria e tyre në publik. Çdo reciklim i figurave të njejta do ta mbajë në pushtet BDI-në. Opozita shqiptare duhet të jetë e vëmendshme në veprimet e veta, mos ti jep LEN-it autogol”, ka shkruar Arsim Sinani. /INA/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu