Atletet që janë kthyer në trend dhe askush nuk e priste

Dobësi janë atletet, të cilat përveç stilit të pabesueshëm që mund t’ju japin, janë edhe shumë komode për gjithë ditën, qoftë në punë apo dëshironi të bëni shëtitje. Herë pas here keni parë të dalin në modë lloje të ndryshme atletesh, disa më minimale, të tjera me thembra të trasha, me ngjyra të ndezura dhe me linja më sportive.

Duket se dizajnerët e shtëpive të mëdha të modës e kanë kuptuar se sa e rëndësishme është komoditeti në përditshmërinë e njerëzve modernë, ndaj çdo herë prezantojnë modele të reja këpucësh sportive, duke i vendosur ato në qendër të çdo pasarele.

E nëse mendoni se keni parë lloj-lloj atletesh në treg, me siguri duhet t’ju informojmë për trendin e ri që do të vishni këtë dimër dhe me siguri nuk e keni pritur.

Arsyeja për atletet e basketbollit, të cilat në thelb janë çizme sportive dhe sigurisht që nuk ju pëlqejnë, por do t’ju bëjnë të dukeni tepër cool.

Merrni ide nga fotot që vijojnë dhe provoni trendin e ri të këpucëve!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STREETWEAR (@streetwearfitsss)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicola Sophie 💫 (@nicola.we)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicola Sophie 💫 (@nicola.we)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu